AdultClub

Hot
Updated 02 April, 2023
AdultClub

Πληροφορίες

Όνομα Γραφείου

>Βαθμολογίες αξιολογητών

2 reviews
Βαθμολογία
 
3.0(2)
Έχετε ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
View most helpful
Φτιάξε μας καλά-καλά, και μετα?
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Παρασκεή μεσημέρι καλώ για να κλείσω την Μικαέλα για 2ώρες. Μου αναφέρουν ότι επειδή η κοπέλα έχιε μεγάλη ζήτηση πρέπει να καλέσω κατά τις 5 και θα μου πούν εάν μπορεί γιατί δεν κλείνουν από πριν τα ραντεβού της...(!!!!). Το δέχομαι αν και χαλιέμαι... Καλώ στις 5:01 και συμφωνούμε για απευθείας ραντεβού για 2 ώρες σε hotel στα βόρεια. Καβαλάω μηχανάκι και φεύγω σφαίρα από την δουλειά... μετά από κανα 15 λεπτο και ενώ είμαι πάνω στο μηχανάκι, χτυπαει τηλεφωνο για να μου πουν ότι δεν μπορεί η μικαέλα τελικά (έτσι απλά) και πρέπει να μου στείλουν άλλη κοπέλα κλπ κλπ. Μα πρέπει να διαλέξω επιτόπου και όταν είμαι καθοδόν? Μας φτιάχνουν καλά καλά και μετά δεν μπορεί η κοπέλα? Επέλεξα τελικώς την Mary για την οποία θα γράψω κριτική όταν την "ανοιξει" ο MAD... για να σώσω κόσμο...!!!!

Πληροφοριες

Ημερομηνία
May 30, 2014
Πόλη
αθηνα
Χώρα
ελλαδα
Επικοινωνία- συνενόηση
Μέτρια
Οι φωτογραφίες ειναι
Πραγματικές με αρκετό photoshop
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες;
Ναί
Τηρήθηκε το κόστος;
Ναί
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (1) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 1 1
Τhe gentle art of making enemies (Faith No More)
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Χωρίς να θέλω να γίνομαι κουραστικός, να επαναλάβω πως δεν ζω στην Αθήνα. Οπότε συνήθως κανονίζω τα ραντεβού μου τουλάχιστον μια ημέρα πριν. Επίσης όταν τηλεφωνώ δίνω το κανονικό μου όνομα και όχι το nick του site. Δε θεωρώ πως χρειάζομαι ειδική εξυπηρέτηση, διαφορετική από οιονδήποτε άλλο πελάτη. Το ραντεβού με την Μικαέλα το κανονίσαμε με την Τζίνα την Τετάρτη (29=5) το μεσημέρι για το απόγευμα της Πέμπτης (30-5), Η επιβεβαίωση έγινε αρκετά νωρίς την Πέμπτη περί τις 12.30 καθώς ταξίδευα και το πρόγραμμά μου ήταν ιδιαίτερα βαρύ. Το απόγευμα, περίπου 90 λεπτά πριν το ραντεβού δέχθηκα ένα τηλεφώνημα από τη Τζίνα κι ενώ βρισκόμουν σε επαγγελματικό ραντεβού, στο οποίο με ενημέρωσε πως η μικρή δεν είναι διαθέσιμη για 90 λεπτά αλλά μόνο για 60. Της απήντησα με Ολύμπια ψυχραιμία αν και ο δείκτης από το πιεσόμετρο είχε εκτοξευθεί στα ύψη πως αδυνατούσα να μιλήσω εκείνη τη στιγμή αλλά ήταν κάπως αργά για να με ενημερώσουν. Ψεύδισε μια οικτρή δικαιολογία, πως τάχα είχε κανονίσει άλλο ραντεβού, η άλλη τηλεφωνήτρια χωρίς αυτή να το γνωρίζει. Το μόνο που κατάφερε ήταν να με εξοργίσει. Ακούω εκατοντάδες ψέματα κάθε μέρα στη δουλειά μου, από το πιο ευφάνταστο ως το πιο κοινότυπο, το αποτέλεσμα είναι πάντα το ίδιο...
περνά ένα πεντάλεπτο και τηλεφωνώ και πάλι προτείνοντας να μεταφέρουμε την ώρα της συνάντησης για να λάβω την εξής απάντηση. "έχει άλλο ραντεβού τώρα, θέλεις να σου στείλω μια άλλη κοπέλα να την κρατήσεις όση ώρα θέλεις;" Πρέπει να ομολογήσω πως σε αυτό το σημείο άρχισα να χάνω την ψυχραιμία μου και κατάφερα να κρατηθώ μόνο και μόνο επειδή βρισκόμουν μπροστά σε κόσμο και με κάπως αυστηρό τόνο της ζήτησα να σταματήσει. Για κάποιο περίεργο λόγο, αν και θεωρώ τέτοιες συμπεριφορές απαράδεκτες και θεωρώ πως είναι θέμα αρχής να τις αποδοκιμάζω έδωσα τόπο στην οργή και δέχτηκα να γίνει το ραντεβού έστω και για 1 ώρα. Φτάνω στο ξενοδοχείο και τηλεφωνώ ώστε να ενημερώσω για τον αριθμό του δωματίου. Για κάποιο περίεργο λόγο καρφώθηκε στο μυαλό μου να κάνω μια ερώτηση. Δλδ ποια είναι η τιμή για τη 1 ώρα; Έλαβα την εξής απάντηση. 100 Ευρώ + 10 Ευρώ για ελεύθερο στοματικό + 20 ευρώ για extraball. Σ' εκείνο το σημείο απλά έβαλα τα γέλια αλλά για να μην εκραγώ δε μίλησα. Το κερασάκι στην τούρτα ήταν η μετέπειτα εξέλιξη. Μετά από λίγο μπαίνει μέσα στο δωμάτιο η κουκλίτσα και μου ζητά τα χρήματα πριν αρχίσει το ραντεβού. Απόλυτα φυσιολογικό κατ' εμέ και ανταποκρίθηκα άμεσα. Μόλις παίρνει τα 130 ευρώ στα χέρια της, στρέφεται με απορία προς εμένα και μου λέει: Μία ώρα θα μείνω έτσι; Ναι της απαντώ χαμογελαστά γιατί είχα καταλάβει από νωρίς τι είχε γίνει. Μου έδωσες περισσότερα χρήματα μου λέει με αφοπλιστική ειλικρίνεια. Το ξέρω της απάντησα αλλά δεν πειράζει θέλω να τα κρατήσεις.
Αυτά διημείφθησαν την Πέμπτη 30/5 και ακόμη απορώ με την ψυχραιμία μου ή τη μαλακία μου, όπως θέλετε ονομάστε την. Δεν έγραψα την παρούσα ως εκδίκηση για τη συμπεριφορά του γραφείου. Δεν τη γράφω ως επαίτης για να ζητιανέψω έκπτωση, μου έχουν προσφέρει έκπτωση από άλλα γραφεία για άλλα θέματα και δεν την έχω δεχθεί... Δεν γράφω για να δυσφημίσω το γραφείο, αν θέλει η Τζίνα ας διαψεύσει έστω και μια κουβέντα από αυτά που έγραψα. ΕΓΩ, δεν έχω ανάγκη να προμοτάρω ή να καταστρέψω κανέναν!!! ΕΓΩ τα πάθη μου τα πληρώνω!!! Τη γράφω όμως για 2 λόγους. Πρώτον για να προστατέψω άλλα μέλη από μέλλουσες παρόμοιες συμπεριφορές. Δεύτερον για να καταλάβουν όλα τα "γραφεία" πως τον πελάτη απαιτείται να τον σέβεσαι διότι πληρώνει το ψωμί σου. Καταλαβαίνω πως αυτή τη στιγμή το κορίτσι είναι το hot όνομα της εβδομάδας. Όταν θα φύγει όμως ποιος θα απευθυνθεί σε αυτούς αν δεν είναι ευχαριστημένος; Δεκτό ακόμη και να ανεβάζεις την τιμή κατά 10 Ευρώ, τα αξίζει. Τέτοιες συμπεριφορές όμως, φτηνού οπορτουνισμού και ποταπής αισχροκέρδειας σε βάρος "ανυποψίαστων πελατών" ανήκουν σε άλλες εποχές και πρέπει να εξαλειφθούν.
Υ.Γ1 . Από τα νεύρα μου δεν έχω κοιμηθεί όλη νύχτα. Καλημέρα.
Υ.Γ.2 Τζίνα μπορείς να ρωτήσεις όπου θέλεις για το τι είδους πελάτης είμαι... Σε κάθε περίπτωση είναι δικαίωμά σου να μη με θέλεις για πελάτη αλλά για μια αρπαχτή.

Πληροφοριες

Ημερομηνία
May 30, 2014
Πόλη
AΘήνα
Χώρα
Κάπου στην Αφρική
Επικοινωνία- συνενόηση
Δύσκολη
Οι φωτογραφίες ειναι
Πραγματικές
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες;
Όχι
Τηρήθηκε το κόστος;
Όχι
S
Αναφέρετε αυτή την αξιολόγηση Σχόλια (1) | Σας βοήθησε αυτή η αξιολόγηση; 8 0